6) Проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про телекомунікації” (щодо реєстрації і використання доменних імен)

В лютому – березні 2016 року робоча група ОП УМІЦ подовжила обговорення завдань, що повʼязані із впровадженням процедур альтернативного вирішенням доменних спорів, створення і початку роботи Центру компетенції адресного простору, який має забезпечувати процеси розгляду та вирішення доменних спорів. Також робочою групою був поновлений проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телекомунікації» (щодо реєстрації і використання доменних імен), що є наразі актуальним у звʼязку із розглядом у Верховній Раді України проекту нового Закону України “Про електронні комунікації”.

  1. Пояснювальна записка до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телекомунікації» (щодо реєстрації і використання доменних імен)
  2. Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телекомунікації» (щодо реєстрації і використання доменних імен) 
  3. Порівняльна таблиця до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телекомунікації» (щодо реєстрації і використання доменних імен)