Акредитовано Центр компетенції адресного простору мережі Інтернет (оновлено)

8 травня 2019 року ОП УМІЦ акредитувало та підтвердило компетентність Дочірнього підприємства “Центр компетенції адресного простору мережі Інтернет” Консорціуму “Український центр підтримки номерів і адрес” (https://web-fix.org/) у проведенні фіксації і дослідження змісту веб-сторінок у мережі Інтернет з видачею Експертних висновків та видачі довідок для встановлення власників веб-сайтів / реєстрантів доменних імен.
Проект Центру компетенції було запроваджено у квітні 2016 року на базі департаменту Консорціуму. Трирічний досвід його існування підтвердив скорочення строків судового розгляду справ, що тривали по декілька років, та полегшення процедури збору доказів для захисту прав від Інтернет-порушень шляхом звернення в одну структуру (доступно: https://web-fix.org/судові-рішення/). У зв’язку із цим ОП УМІЦ було ініційовано створення підприємства та подальшого розвитку на його базі онлайн-сервісу “WEB FIX” та нових сервісів.
Центр компетенції є довірчою незалежною третьою стороною в українському сегменті мережі Інтернет, яка у змозі надавати електронні докази стосовно тих чи інших інформаційних ресурсів, веб-сайтів, багатокористувацьких платформ (соціальних мереж тощо), доменних імен.
З детальнішою інформацією про роботу Центру компетенції адресного простору мережі Інтернет можна ознайомитись на його веб-сайті: https://web-fix.org/.