Круглий стіл на базі Київського апеляційного господарського суду

16 березня 2018 року на базі Київського апеляційного господарського суду за участі Консорціуму “Український центр підтримки номерів і адрес” та Центру Компетенції було проведено круглий стіл на тему: “Захист прав інтелектуальної власності та прав осіб від порушень у мережі Інтернет“.
Із вступним словом виступив заступник Голови Київського апеляційного господарського суду Верховець А.А., який відмітив важливість та актуальність теми заходу.
Суддя Київського апеляційного господарського суду Доманська М.Л. відмітила специфічність захисту прав від порушень у мережі Інтернет з огляду на екстериторіальність мережі. Окремо зупинилась на питаннях: про об’єкти права інтелектуальної власності, які можуть використовуватись в мережі, вирішення питання юрисдикції за рахунок створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності, фіксації змісту веб-сторінок, сервісі WHOIS, видах порушень, відмінності регламентуючих документів в зоні “.UA” та “.УКР” тощо.
Також суддя окреслила законодавство та документи, що регламентують взаємовідносини у сфері адміністрування адресного простору українського сегменту мережі Інтернет, зокрема, судову практику, що склалась з питань трактування таких регламентуючих документів.
Під час круглого столу були представлені презентації:

Проблемні питання захисту прав інтелектуальної власності від порушень у мережі Інтернет

DNS для юристів і «не-технарів»

Новий механізм для захисту прав інтелектуальної власності та прав осіб  від порушень у мережі інтернет

Докладніше про подію надано на сайті Центру Компетенції