* Як зареєструвати доменне ім’я для органу державної влади?

Перш за все необхідно відзначити, що для органів державної влади реєстрація доменних імен є безкоштовною. Для самої реєстрації необхідно:

  1. 1. З метою майбутніх реєстрацій доменних імен для органів державної влади Адміністратором домену .УКР на підставі листа Держінформнауки України від 07.02.2014 № 1/06-1-62 був зарезервований масив доменних імен.
  2. 2. З метою захисту реєстрацій доменних імен для органів державної влади тимчасовими Правилами реєстрації та користування доменними іменами в домені .УКР (далі – Правила) був передбачений період пріоритетної реєстрації в домені .УКР, який тривав 6 місяців і закінчився 4 лютого 2014 року.
  3. 3. Для вибору доменного імені орган державної влади може:
    • - самостійно сформувати доменне ім’я; в цьому випадку може виявитися, що це доменне ім’я вже є зареєстрованим і потрібно його зміна з боку державного органу влади,
    • - звернутися до списку зарезервованих доменних імен з метою пошуку відповідного доменного імені у домені .УКР.
  4. 4. Після вибору одного або декількох доменних імен органу державної влади для їх реєстрації необхідно звернутися з відповідним листом на ім’я директора ОП «УМІЦ».

Текст листа приведений в Додатку №1 до Правил.

Оригінал листа необхідно вислати поштою на адресу 04053, Україна, м. Київ, а / с 45 і електронну копію в форматі .pdf на адресу dotukr @ uanic. net (скопіювати та видалити пропуски) Реєстрація доменного імені буде проведена після отримання електронного листа.