* Як зареєструвати доменне ім’я для органу місцевого самоврядування?

Для реєстрації доменних імен органів місцевого самоврядування необхідно:

  1. 1. З метою захисту реєстрацій та здійснення майбутніх реєстрацій доменних імен для органів місцевого самоврядування Адміністратором домену .УКР на підставі пункту 5.7 тимчасових Правил реєстрації та користування доменними іменами в домені .УКР (далі – Правила) були зарезервовані назви населених пунктів в якості доменних імен.
  2. 2. З метою захисту реєстрацій доменних імен для органів місцевого самоврядування Правила передбачали період пріоритетної реєстрації в домені .УКР, який тривав 6 місяців і закінчився 4 лютого 2014 року.
  3. 3. Для вибору доменного імені орган місцевого самоврядування може самостійно або за допомогою одного з акредитованих реєстраторів сформувати доменне ім’я.
  4. 4. Після вибору одного або декількох доменних імен органу місцевого самоврядування для їх реєстрації необхідно звернутися з відповідним листом на ім’я директора ОП «УМІЦ».Текст листа приведений в Додатку №1 до Правил.

Оригінал листа необхідно вислати поштою на адресу 04053, Україна, м. Київ, а / с 45 і електронну копію в форматі .pdf на адресу dotukr @ uanic. net  (скопіювати та видалити пропуски) Реєстрація доменного імені буде проведена після отримання електронного листа.