Представники УМІЦ взяли участь в EEDNS Forum 2019

Представники УМІЦ взяли участь в заходах N2 Forum*, який пройшов в Єревані 11-12 жовтня. N2 Forum включав серію подій (ArmNOG, Armenian IGF, RIPE NCC Banking Workshop, EE DNS Forum, IoT SIG Workshop), організованих і проведених під егідою провідних місцевих та міжнародних організацій.

Мета Форуму – створення дискусійної платформи для провідних фахівців галузі, операторів мереж, постачальників послуг, а також інших представників Інтернет та ІКТ спільноти для обговорення спільних інтересів і ідей, щоб дізнатися про нові тенденції в галузі, обмінятися досвідом і знайти можливості для співпраці. Суть цих спільних зусиль знаходить своє відображення в гаслі N2 Форуму – «Спільна робота для цифрового майбутнього».

У дні проведення Форуму проходило святкування 25-річчя домену .AM.

Вітаємо наших колег і бажаємо їм успіхів і подальшого зростання!

EEDNS Forum – унікальний майданчик для експертів інтернет-індустрії і всіх, хто стежить за її розвитком. У фокусі – інтернет-безпека, DNS-abuse, універсальне прийняття і інтернаціоналізовані доменні імена, юридичні аспекти і багато іншого.
У роботі Форуму взяли участь Президент і Генеральний директор ICANN Йоран Марбі (Göran Marby) і технічний директор ICANN Девід Конрад (David Conrad).В рамках четвертого Східноєвропейського DNS-форуму ( EEDNS Forum 2019 ) член Координаційної Ради ОП “УМІЦ” Юрій Каргаполов виступив з доповіддю “Новий погляд за межі DNS” – A new look beyond DNS , в якому обґрунтував і спрогнозував можливі сценарії розвитку технологій і власне предмета управління ідентифікаторами та процесами ідентифікації, що виходять за межі традиційного уявлення про роль і завдання доменної індустрії, а також взяв участь в панельної дискусії “Як забезпечити впровадження універсального прийняття?“,  присвяченій проблемам розвитку і впровадження IDN (наприклад, ccTLD .УКР ) і EAI ( Email Address Internationalization )
* – Матеріали Форуму можна знайти згідно наданих посиланнь.