В.Семиноженко ініціює позачергове засідання Координаційної ради УМІЦ

Голова Держінформнауки Володимир Семиноженко, як член координаційної Ради УМІЦ, пропонує провести позачергове засідання Координаційної ради Українського мережевого інформаційного центру за участю адміністраторів національних та публічних доменів.

У Держінформнауки зазначають, що в зв’язку з подіями в Криму, на цій території призупинена діяльність органів влади України й значна кількість державних та суспільних інтернет ресурсів, розміщених в Автономній Республіці і Севастополі опинилась під контролем представників РФ.

«Така ситуація не була передбачена в нормативному врегулюванні адміністрування адресного простору українського сегмента Інтернет. Саме тому нагальною потребою є вироблення спільної позиції інтернет-громадськості, ІТ-бізнесу та держави щодо оперативного і цивілізованого врегулювання цієї проблеми», – відзначив Семиноженко.

Володимир Семиноженко сподівається, що на позачерговому засіданні Координаційної ради учасникам вдасться напрацювати пропозиції щодо вирішення цього питання.

Про це повідомляє офіційний сайт Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України.